نخ بیلر (پرس)

از نظر انبار کردن، حفاظت و جابجایی محصولات کشاورزی، بسته بندی  نقش کلیدی و مهمی ایفا می‌کند. بسته بندی باید به گونه ای باشد که محصولات در وسایل نقلیه به راحتی جا بگیرند و حداقل فضا را اشغال کنند و همچنین بتوان به راحتی آن ها را حمل کرد. بسته بندی نقش مهمی در حمل و نقل بهینۀ محصولات ایفا می کند. با یک بسته بندی استاندارد محصولات در هنگام جابجایی و حمل و نقل از خطر آسیب دیدگی مصون می مانند.

نخ های بیلر(پرس) یکی از انواع نخ هایی است که در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. از این نخ ها جهت پرس و بسته بندی گندم، یونجه، علوفه و کاه استفاده می شوند.

هنگام خرید نخ بیلر چند مسأله وجود دارد که باید آن ها را در نظر داشته باشید. اول از همه، نخ باید به اندازۀ کافی کشسان باشد تا کار بسته بندی آسان شود و نخ بتواند علوفۀ بسته شده را به خوبی محکم نگه دارد. اگر نخ نامرغوب باشد، ممکن است پاره شود، و این بدترین اتفاقی است که می تواند حین بسته بندی محصول اتفاق بیفتد. علاوه بر این، استفاده از نخ های محکم موجب می شود که جابجایی بسته های علوفه آسان شود. کلیۀ محصولات شرکت تابان نخ از نظر مقاومت کششی و قابلیت کشسانی مورد آزمایش های دقیق قرار می گیرند تا نخ هایی با کیفیت و قابل اطمینان به مصرف کنندگان ارائه شود. با یک بار استفاده می توان تفاوت و برتری کیفیت نخ های تابان نخ در مقایسه با بسیاری از نخ های داخلی و همینطور خارجی را تشخیص داد. یکی دیگر از نکاتی که باید در نظر داشت پایداری در مقابل اشعۀ ماوراء بنفش است. از آنجا که دسته های علوفه زیر نور آفتاب می مانند باید حتماً نخی داشته باشید که در برابر شرایط سخت آب و هوایی مقاوم باشد. تابان نخ با استفاده از مواد اولیۀ مرغوب و با کیفیت و با نظارت و کنترل کیفی محصولات خود، از این نظر نیز خیال شما را راحت خواهد کرد. برخی شرکت های تولید کنندۀ این نوع از نخ ها برای پایین آوردن هزینه ها و افزایش سود، متأسفانه با استفاده از مواد اولیۀ بی کیفیت نخ هایی تولید می کنند که از همه نظر مقاومت پایینی دارند. اما شما با خرید از محصولات تابان نخ می توانید با خیال راحت از آن ها استفاده کنید.

رنگ نخ ها نیز در مواردی اهمیت پیدا می کند. ممکن است مصرف کننده ای رنگ خاصی را برای کار مورد نظر خود نیاز داشته باشد. تابان نخ این امکان را فراهم آورده است که مشتریان بتوانند رنگ نخ مورد نظرشان را نیز انتخاب کرده و آن را سفارش دهند.

با خرید از محصولات گروه صنعتی تابان نخ می توانید مطمئن باشید که نخ هایی با کیفیت، مقاوم در برابر عوامل محیطی، ساخته شده از مواد با کیفیت و دارای مقاومت کشسانی خوب خواهید داشت. ما در مجموعه تابان نخ تمام توان خود را برای ارائه باکیفیت ترین و مطمئن ترین محصولات به شما مشتریان عزیز به کار می گیریم.