نخ تابیده

نخ تابیده یکی از مهم‌ترین ملزومات مورد نیاز در حوزه‌های مختلف بوده و به ‌دلیل کاربردهای وسیعی که در صنایع دارد، با تقاضای بسیار بالایی در بازار مواجه است.

استفاده از نخ تابیده در گلخانه‌ها از رواج بسیار بالایی برخوردار است که دلیل این موضوع نیز به بافت سازگار این نخ‌ها و عدم آسیب آن‌ها به گیاهان مختلف باز می‌گردد. مقاومت بسیار بالای نخ‌های تابیده باکیفیت در مقابل کشش نیز سبب استفاده‌ی گسترده از این نخ‌ها در بسته‌بندی محصولات مختلف کشاورزی شده است.

دوام بسیار بالای این محصول و عدم پارگی آن در هنگام کار، باعث شده تا پای این محصول به حوزه‌ها و صنایع مختلف نیز باز شده و از آن برای بسته‌بندی محصولات متنوع نیز استفاده به عمل آید. انواع باکیفیت نخ تابیده به سبب مقاومت سایشی و کششی بسیار بالایی که دارند، برای سردوزی کیسه‌های بسته‌بندی محصولات تولیدی در صنایع مختلف نیز کاربرد داشته و محبوبیت بسیار بالایی در عرصه‌های گوناگون دارند.

نخ تابیده تابان، یک محصول باکیفیت و استاندارد است که با جدیدترین فناوری‌های روز دنیا تولید شده و در تولید آن مرغوب‌ترین مواد اولیه‌ی بازار مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصول از جنس پلی‌اتیلن ساخته شده و بسته به متراژ آن، وزنی در حدود ۲۵۰ گرم تا ۵ کیلوگرم دارد.

نخ‌های تابیده تابان به ‌دلیل کیفیت و مقاومت بسیار بالایی که در مقابل عوامل مختلف محیطی دارند، شرایط ایده‌آلی را برای محصولات بسته‌بندی شده فراهم آورده و امکان نگه‌داری طولانی مدت آن‌ها را در انبارها، میسر می‌سازند. گروه صنعتی تابان نخ در جهت رفع نیازهای طیف وسیعی از مشتریان خود و به‌ منظور ارائه‌ی محصولی کارآمد به آنان، نخ‌های تابیده‌ی خود را در متراژهای دلخواه متقاضیان تولید کرده و حتی امکان تغییر ضخامت این نخ‌ها را نیز مقدور می‌سازد.

مصارف خاص و گسترده نخ تابیده در زمینه‌های مختلف، رنگ این محصول را به یکی از مهم‌ترین فاکتورهای مورد نظر خریداران تبدیل کرده و همواره نقش بسیار مهمی در انتخاب این اشخاص ایفا نموده است. گروه صنعتی تابان نخ در راستای پاسخگویی به این نیاز و مطالبه‌ی به‌ حق خریداران، به شما این امکان را می‌دهد که رنگ مورد نیاز خود را سفارش داده و محصول مورد نظرتان را با رنگ دلخواه و کیفیت بسیار بالا، در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت نمایید. قیمت بسیار مناسب نخ تابیده تابان از دیگر مزایای این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار بوده و با پایین آوردن هزینه‌های شما، رضایت خاطرتان را از خرید این محصول پرفروش فراهم می‌آورد.