نخ تابیده

رعایت اصول فنی و الزامات مختلف در جابجایی، حمل و نقل، انبار کردن، توزیع و عرضۀ محصولات به مصرف کننده از اهمیت بسزایی برخوردار است. بسته بندی ها باید ویژگی هایی داشته باشند که توزیع و جابجایی محصولات را تسهیل کند.

نخ های تابیده یکی از ملزومات پرکاربرد در این زمینه هستند. از نخ های تابیده بیشتر برای انجام دردوز کیسه ها و بسته بندی کارتن های بزرگ و کوچک و همچنین در مصارف گلخانه ای استفاده می شود. این نوع نخ ها از مقاومت کششی و همینطور مقاومت سایشی بالایی برخوردار هستند. این مقاومت بالا موجب شده است که احتمال ساییده یا پاره شدن آن ها بر اثر عوامل مختلف بسیار کم شود و در نتیجه کاربرد بسیار زیادی در بسته بندی محصولات مختلف کشاورزی داشته باشند. البته این در مورد همه نخ های موجود در بازار صادق نیست. نخ هایی چنین خصوصیاتی دارند که مانند نخ های تابان از بهترین مواد اولیه و با بکارگیری اصول فنی و استانداردهای لازم و کنترل کیفی دقیق و آزمایش محصولات تولید شده باشند، که در نتیجه کیفیت بالایی داشته و در برابر فشارهای وارده و همینطور عوامل محیطی مقاوم باشند.

در برخی موارد رنگ نخی که استفاده می کنید برای شما مهم است. تابان نخ برای رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود امکان انتخاب رنگ مورد نظرتان را برای شما فراهم کرده است. شما می توانید علاوه بر انتخاب نوع نخ، رنگ آن را با توجه به نیازتان تغییر دهید. این تنها یکی از خدمات فراوانی است که این شرکت برای خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان ارائه می دهد.

با توجه به اهمیت، و در برخی موارد حساسیت، مسأله بسته بندی، تأمین نخ مورد نیاز از تولید کنندگان دارای سابقه و اعتبار هوشمندانه ترین انتخاب ممکن است. این نخ ها باید مقاوم در برابر کارهای سنگین، با کیفیت بالا، مقاوم در برابر اشعۀ ماوراء بنفش، از جنس پلی پروپیلن و از نظر مقاومت کششی آزمایش شده باشند. با انتخاب از بین محصولات تابان نخ خیال شما از همه نظر راحت خواهد بود. بسیاری از شرکت های تولید کننده نخ سابقه ای بسیار کمتر از گروه صنعتی تابان نخ دارند، در نتیجه فاقد تجربه کافی در تولید این نوع محصولات هستند. و در امر تولید تجربه یکی از فاکتورهای مهم و تأثیر گذار بر روی کیفیت محصولات و خدمات است.