نخ دروگر

یکی از اقلام مهم و تأثیر گذار در زمینۀ کشاورزی نخ های دروگر هستند. نخ های دروگر برای استفاده در ماشین های دروگر و سایر ماشین آلات سبک کشاورزی جهت بسته بندی گندم مورد استفاده قرار می گیرند. گروه صنعتی تابان نخ جزو با سابقه ترین و خوشنام ترین تولید کنندگان این نوع نخ هاست.

نخ های دروگر محکم، با قابلیت استفادۀ ساده، راحت و ارزان قیمت هستند. مدت های مدیدی است که کشاورزان برای بستن دسته های گندم و بسته های علوفه از این نوع نخ ها استفاده می کنند. البته مصارف مختلف دیگری نیز دارند.

نخ های دروگر از جنس پلی پروپیلن ساخته می شوند. مقاومت کششی این نخ ها در حدود 125 psi است. برای داشتن قدرت بیشتر تابیده یا بافته می شوند.

در خرید نخ های دروگر باید به چند مسأله توجه داشت. اول کشسان بودن آن برای آسان شدن کار بسته بندی و محکم نگه داشتن بسته ها. دوم داشتن جنسی خوب برای اطمینان خاطر از پاره نشدن نخ. نکتۀ سوم پایداری در مقابل اشعۀ ماوراء بنفش است. چون این نخ ها به مدت طولانی زیر نور آفتاب هستند احتمال خرابی آن ها وجود دارد. نخ حتماً باید تحمل چنین شرایطی را داشته باشد.

رنگ نخ می تواند یکی از فاکتورهای اثرگذار دیگر در خرید نخ باشد. با خرید از گروه صنعتی تابان نخ، امکان انتخاب و سفارش رنگ نخ مورد نظرتان را نیز خواهید داشت.

تأمین نخ مورد نیازتان از تولید کنندگان یا فروشندگان دارای سابقه و اعتبار می تواند خیال شما را از بسیاری جهات راحت کند. گروه صنعتی تابان نخ با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه در محصولات خود نخ هایی با مقاومت و دوام بالا و رنگ ثابت تولید کرده و با مناسب ترین قیمت به مصرف کننده عرضه می نماید.