نخ دروگر

نخ دروگر جزو ضروری‌ترین اقلام مورد استفاده در کشاورزی به ‌شمار رفته و استفاده از انواع مرغوب این محصول می‌تواند نقش بسیار مهمی در تامین آرامش خاطر کشاورزان ایفا نماید.

بسته‌بندی مناسب کاه و علوفه در کشاورزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و کشاورزان برای انجام این‌ کار، همواره به دنبال استفاده از محصولاتی مرغوب هستند. نخ دروگر با کیفیت، محصولی بسیار مطمئن برای این منظور به شمار رفته و کار جمع‌آوری و بسته‌بندی محصولات کشاورزی با استفاده از دستگاه‌های دروگر را بسیار ساده‌تر می‌نماید.

نخ های دروگر باکیفیت از قدرت کشسانی بالایی برخوردار بوده و مقاومت کششی آن‌ها در حدود psi ۱۲۶ است. محصولات باکیفیت، در عین حال از مقاومت بالایی نیز در مقابل عوامل مختلف محیطی مانند اشعه فرابنفش برخوردار بوده و با قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید، دچار پوسیدگی و پارگی نمی‌شوند.

مجموعه صنعتی تابان با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های دنیا در حوزه‌ی تولید نخ دروگر و استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه‌ی موجود در بازار، اقدام به تولید نخ‌ دروگر بسیار باکیفیت و استاندارد نموده است. نخ‌های این مجموعه فاقد هرگونه گره بوده و از نظر کیفی نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارند. مقاومت بسیار بالای این محصول در مقابل کشش و پارگی، از مهم‌ترین مزایای این نوع نخ‌ به‌شمار رفته و آن را جزو محبوب‌ترین نخ‌های دروگر بازار قرار داده است.

نداشتن پرز نیز از دیگر مزایای نخ دروگر تابان بوده و این نخ را به یکی از پرفروش‌ترین محصولات عرضه شده در بازار تبدیل کرده است. علاوه بر موارد گفته شده، استحکام بسیار بالای نخ‌های دروگر تابان و عدم پارگی آن‌ها حین کار نیز جزو وجوه تمایز این تولیدات با سایر محصولات مشابه بوده و تقاضای بازار برای این نخ‌ها را به میزان قابل ملاحظه‌ای افزایش داده است.

نخ دروگر گروه صنعتی تابان از پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن ساخته می‌شود و با توجه به متراژ محصول، بین ۱.۸ تا ۲ کیلوگرم وزن دارد. تابان نخ با در نظر گرفتن اهمیت رنگ در انتخاب مشتری و مدنظر قرار دادن نیازهای مختلف مشتریان، به شما این امکان را می‌دهد که محصول مورد نیاز خود را در رنگ دلخواه سفارش داده و در مدت زمان بسیار کوتاهی آن را تحویل بگیرید.

ثبات رنگ محصولات این مجموعه نیز جزو فاکتورهایی است که نخ دروگر تابان را به محبوب‌ترین نخ بازار تبدیل کرده است. متراژ بالای نخ‌های دروگر تابان نیز از جمله فاکتورهایی است که تاثیر مستقیمی در محبوبیت این نخ‌های پرفروش داشته و به یکی از اصلی‌ترین معیارهای خریداران برای انتخاب این تولیدات تبدیل شده است.