نخ کادویی

نخ های کادویی یکی دیگر از انواع نخ های تولید شده در گروه صنعتی تابان نخ هستند. نخ های کادویی نخ هایی همه کاره و اقتصادی هستند. به این دلیل است که استفاده از آن ها بسیار متداول است. بستن جعبه های شیرینی در قنادی ها، بسته بندی لباس ها، در کارگاه های صحافی، بسته بندی سبزیجات، بستن انواع جعبه ها، بسته بندی نشریات و روزنامه ها چند نمونه از کاربردهای معمول این نوع نخ ها هستند. این نخ ها در صنعت نیز کاربردهای فراوانی دارند. گروه صنعتی نخ تابان به دلیل سابقه طولانی در تولید انواع نخ و اعتباری که در این سالیان کسب کرده است، اکنون تأمین کننده نخ های کادویی بسیاری از کسب و کارها، تولیدی ها، کارخانه ها و بسیاری بخش های دیگر است.

نخ های کادویی نیز از مادۀ اولیۀ پلی پروپیلن ساخته می شوند و در نتیجه دارای مقاومت کششی بالایی بوده و در برابر پوسیدگی، رطوبت و اکثر اسید ها مقاوم هستند. از دیگر خصوصیات این نخ ها می توان به سبک بودن، امکان گره زدن آسان آن ها و محکم ماندن گره ها و ریش ریش نشدن بعد از بریدن را ذکر کرد.

همه این ها در صورت استفاده از مواد اولیۀ با کیفیت و فرآیند تولید استاندارد محقق می شود. گروه صنعتی تابان نخ همواره مواد اولیۀ خود را از بهترین تولید کنندگان تهیه کرده و از متخصصین برای کنترل کیفی محصولات خود بهره گرفته است تا بتواند محصولاتی مقاوم و با دوام بالا تولید کرده و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. تابان نخ به دلیل توان تولید بالای خود محصولاتش را همواره موجود و آماده ارسال سریع برای مشتریان دارد. ضمن اینکه امکان انتخاب رنگ ها و طول های مورد نظر و متناسب با نیازهای مشتریان را نیز فراهم آورده است.