نخ کادویی

ویژگی‌های منحصربه‌فرد نخ کادویی، این نخ را تبدیل به محصولی همه‌کاره و بسیار کاربردی کرده که در صنایع و حوزه‌های مختلف مورد استفاده قرار گرفته و از تقاضای بسیار بالایی برخوردار است.

نخ کادویی نوعی نخ بسیار کاربردی است که از مواد پلی‌اتیلن تشکیل شده و مصارف بسیار زیادی در زمینه‌های گوناگون دارد. سازگاری بالای این نخ با بافت گیاهان و عدم آسیب به آن‌ها، سبب استفاده‌ی گسترده از نخ کادویی در گلخانه‌ها را به دنبال است. این محصول‌ در عین حال از مقاومت بسیار بالایی نیز در مقابل کشش برخوردار بوده و این موضوع، موجب کاربرد وسیع نخ‌ کادویی در صنایع بسته‌بندی شده است.

استفاده از نخ های کادویی در بسته‌بندی محصولات کشاورزی،بسته‌بندی پوشاک و انبارها، از جمله مهم‌ترین مصارف این نخ‌ها به ‌شمار می‌روند. از دیگر کاربردهای نخ‌های کادویی می‌توان به بستن سیم، کابل و لوله‌های پلاستیکی اشاره کرد که به ‌دلیل مقاومت و متراژ بالای این نخ‌ها، بسیار رایج و محبوب هستند.

گروه صنعتی تابان در راستای توجه به نیازهای خریداران و عرضه‌ی محصولات باکیفت به آنان، نخ کادویی بسیار باکیفیت این مجموعه را به مشتریان خود عرضه می‌نماید. نخ‌های کادویی این شرکت بنا به درخواست و نیاز مشتریان تولید شده و قابلیت عرضه در ضخامت دلخواه آنان را دارند. از دیگر آپشن ‌های سفارشی این محصولات می‌توان به رنگ آن‌ها اشاره نمود؛ چراکه این نخ‌ها در رنگ‌های دلخواه متقاضیان تولید و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرند. نخ کادویی مجموعه تابان وزن بسیار ایده‌آلی نیز داشته و سنگینی آن  بین ۷۰۰ گرم تا ۴ کیلوگرم است.

گروه صنعتی تابان چیزی فراتر از فروش و سود بالا را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده و با ارتقای سطح کیفی محصولات خود نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار، رضایت بسیار بالای مشتریان را کسب نموده است. متراژ بالای نخ کادویی تابان از مهم‌ترین مزایای این محصول نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار بوده و ضمن به‌دنبال داشتن استقبال بسیار بالای خریداران، توانسته نیازهای آنان را نیز به بهترین شکل ممکن پاسخگو باشد.

مقاومت بسیار بالای این نخ و عدم پارگی آن در حین کار، از دیگر مزایای این محصول بوده و خیال شما را از بابت خرید یک محصول بسیار باکیفیت راحت خواهد نمود. از دیگر نکاتی که گروه صنعتی تابان در تولید این محصول به آن توجه داشته، به‌صرفه‌بودن محصول و درنظر گرفتن قدرت خرید مشتریان است. نخ کادویی این مجموعه نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار بوده و قطعا رضایت خاطر شما را تامین خواهد نمود.